Demir Tozu Temizleyici Anti Fe

TEKNOJET ANTİ FE ( IRON OUT )

Uçuşan toz ve moleküler nesneler hayatımızın o kadar çok içinde ki çoğunu gözle görünmeyecek boyutları sebebiyle fark edemiyoruz. Bu görünmeyen tozlar aynı zamanda araçlarımızın Jant ve  Boyası üzerinde yüzeyine yapışarak vernik üzerinde kendilerine yer bulurlar. Özellikle korumasız yüzeylere daha iyi yapıştıklarından çıkmaları daha zordur.

demir tozlarını çözme ve yüzeyden çıkarma yeteneği ağırlıkla jant temizliğinde kullanılsa da polisaj öncesinde boyalı yüzey üzerinde kil ile birlikte çalışması da hayranlık uyandıracak düzeydedir. Böylelikle polisaj sırasında her zaman kilin yüzeyden sökemediği temiz tozlarını ve metal parçacıklarını güvenle yüzeyden çıkarmış olursunuz. 

Kullanımı :

- Gölgede Soğuk araçta Polisaj öncesi yıkamadan sonra ürünü boyalı tüm yüzeylere püskürterek Araç Camları dahil ) 2-3  dakika kadar çalışmasına izin verin. Ürün Mor renkte akmaya başlayan demir tozlarını fark edeceksiniz. ANTİ FE Aracınızın boyasına kesinlikle zarar vermez .İşlem bittikten sonra Basınçlı su ile aracınızı durulayabilirsiniz.

- Jant temizliği için  Sıcak Jantlarda uygulamayın. ANTİ FE ürününü soğuk Janta uygulayınız. Jantınız iyice mor renge büründükten sonra durulayın.

- Ürünün yoğun formülü sebebiyle kapalı alanda kullanılması tavsiye edilmez.

Demir Tozu Temizleyici ANTİ FE aracınıza 6 ayda bir uygulamanızı öneririz.

DİKKAT! ANTİ FE DEMİR TOZU TEMİZLEYİCİSİNİ GÜNEŞ OLMAYAN YERDE ARAÇ SOĞUK İKEN UYGULAMA YAPINIZ .

  • Demir Tozu Temizleyicisi
  • DemirTozu temizliği
  • Oto Bakım Ürünleri
  • Iron Out
  • Anti Fee
  • Demir Tozu Temizleyici
  • Teknojet Terminator

İLETİŞİM BİLGİNİZİ YAZIN, SİZE ULAŞALIM!

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bilgileri doldurmanız yeterli

iso9001tsece
Teknojet arel Teknojet bim Teknojet borcelik Teknojet borusan Teknojet calik Teknojet celtas Teknojet cimentas Teknojet delphi Teknojet dere Teknojet doco Teknojet dokuz Teknojet ege Teknojet egesan Teknojet eshot Teknojet eti Teknojet euas Teknojet fatih Teknojet gurmak Teknojet guzelbahce Teknojet halkbank Teknojet igsas Teknojet isbankasi Teknojet isdemir Teknojet izmirgaz Teknojet koctas Teknojet kutahya Teknojet marmara Teknojet mip Teknojet mng Teknojet onur Teknojet petrolyag Teknojet polenezkoy Teknojet saba Teknojet saglik Teknojet sinop Teknojet tjk Teknojet tosyali Teknojet trt Teknojet tupras Teknojet yasar

 

Whatsapp'tan Bize Yazın

+90 232 462 2755
+90 532 625 1350